امروز: یکشنبه، 29 مهر 1397
مرجع آموزش تخصصی طب سنتی و طب اسلامی

11/3 1396

درمان سنگ کلیه


يك اصل كلي در رابطه با همه سنگ ها و جود دارد واناين است كه فرد بايد در 24 ساعت در سنين بالاي 25 سال 8 ليوان آب آشاميدني سالم و آبجوش ولرم استفاده كند . و چون در سن 25 سال به بعد حس تشنگ كم كم در انسان از بين مي رود و فرد به لت مشغله فكري و فعاليت اجتماعي زياد فراموش ميكند آب بخورد و خيال مي كند ساير نوشيدني ها مي تواند جاي آب اشاميدني را بگيرد در حالي كه اصلا اينطور نيست. در روايات و احاديث آمده : بهترين نوشيدني در دنيا و آخرت آب سالم است .
اسباب مستحبي كه در پيشگيري و درمان : آب جوشده ولرم را آرام بخورد يعني به شكل مكيدن بخورد . و اگر سريع بخورد باعث وليد اسيذ معده و درد كبد مي شود هر 6 ساعت 2 ليوان اب بخورد و يا مي تواند از ني استفاده كند ويا مي تواند از ني استفاده كند و بتدريج آب بخورد .
در طب سنتي و مكمل از سنگ شكني ها طبيعي استفاده مي شود .1- خوردن سياهدانه 1قاشق همراه با عسل كه سنگ ها كليه و مثانه را خرد مي كنند.
2- هل دهنده هاي طبيعي مثل عرق خارشتر ي (بصورت جوشانده و دم كرده ) - كاكل ذرت ، دم گيلاس ،حتي معجوني از اين سه مورد را مي توان استفاده كرد اگر نوع دقيق ان باشد يك استكان و اگر نوع غليظ ان باشد نصف استكان .
3: قطره سنگ كل : ولي بايد به صورت نوساني بخورند يعني روز اول 30 قطره با يك ليوان آب ، و روزدوم 35 قطره به همين ترتيب5 قطره ، قطره بايد اضافه كرد تا به 60 قطر برسد و دوباره 5 قطره 5 قطره بايد مقدار آن راكم كنيد . اين كار به شكسته شدن سنگ كليه و مثانه كمك ميكند و در مقياس هاي كوچك قابل دفع مي باشد .
در خوراكي ها خربزه شيرين و رسيده بسيار ادرار آور است .اگر فرد هم سنگ كليه دارد وهم تورم پروستات مي تواند يك قاچ خربزه رابا پست آن بجود و تأثير آن را قرص هاي شيميايي بسيار بيشتر است .اگرخورن خربزه با پوست آن برايتان سخت است ميتوانيد آن را در مخلوط كن بريزيد تا خوردنش برايتان آسان شود.


پخش فیلم در سایت شما

<iframe width="580px"  height="456px" style="border:0px;overflow: hidden;" src="https://dl.tmr7.com/TMR/Ziaei/darman-sang-kolie.mp4?w=640&h=360"></iframe>

دانلود فایل
 

   درمان لرزش دست / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   درمان نقرس / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   درمان گرفتگی بینی / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   درمان بیماریهای معده / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   درمان سرفه کودکان / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   پیشگیری و درمان سرطان با طب سنتی / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   درمان ام اس با طب سنتی / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود