امروز: سه شنبه، 3 مهر 1397
مرجع آموزش تخصصی طب سنتی و طب اسلامی

10/8 1396

درمان ام اس


در كتب علمی جدید و طب مكمل مطالبی در مورد بیماری ام اس گفته اند یك تصلب متعدد شرائین مغز یا روماتیسم ستون فقرات كه علل آن یا ارثی است و یا ویروسی است .
در طب مكمل در مورد چای كامبو جا صحبت شده است ولی باید در استفاده از ان احتیاط كامل را به عمل آورد.اینچای برای تمدد اعصاب و درمان تصلب شرائین استفاده می شود .
اماباید در تمام مراحل تولید چای یعنی كاشت ، داشت و برداشت آن دقت لازم انجام شده باشد زیرا اگر كوچكترین آلودگی در آن ایجاد شودباعث ایجاد لخته س راسری در جریان گردش خونمی شود و باعث مرگ حتمی میشود .
سپس زمانی می توانید از این چایاستفاده كنید كه كاملا بهداشتی باشد .
این چای در طب ایران باستان و طب چین استفاده می شدهاست .مورد دیگر گل راعی یا چای كوهی كه بگذارید 20 دقیقه دم بكشد و با عسل و یا نعنا و آویشن میل كنید .كه باید صبح خورده شود .
اگر كسی تجمع مایعات اضافی بافتی دارد می تواند چای كوهی را با عسل و اسطو خودوس میل كند. داروی سوم گل بهارنارنج است كه همراه با عسل شب میل كنید . در روایات و احادیث هم سفارشاتی در این مورد شده است كه خوردن چه چیز هایی باعث پیشگیری و یا درمان تصلب شرائین و ام اس می شود .یكی نوشیدن اب سالم است و دیگری نوشیدن اب جوشیده ولرم است و همچنین خوردن میوه انار.
 خوردن آب ولرم جوشیده به این صورت است كه اب را بگذارید به مدت 5 دقیقه بجوشد .بعد ولرم كه شد به صورت آرام بمكید نه اینكه به یكباره آب را سر بكشید این كار باعث می شود دردهای كبدی و نارسایی های غیر عضوی معده می شود همچنین خوردن آلو بخارا ،زرشك خام ، عناب و ریواس توصیه شده كه همه اینها رقیق كننده خون هستند .همچنین خوردن عسل با آویشن و نعنا كه رقیق شده توصیه شده و آب سیب با عسل گرم (یعنی عسل با آویشن نعنا ) .
محدث نوری آورده است : ان العسل شفا ء من كل سم.عسل آویشن نعنای رقیق شده را باید صبح بخورید كه با آب ولرم رقیق شود و یا با شیر كم چرب خورده شود . عسل بهار نارنج با مسقطی شیراز كه شیره ی خرما و بهار نارنج درست شده است خوردن مربای بهار نارنج است روزی یك قاشق غذا خوری .
سیب رنده شده یا اب سیب با عسل گرم میل شود كه تقویت كننده اعصاب است و یازده فاییده دارد .امام صادق در روایتی می فرمایند : تخم مرغ را همراه با پیاز بخورید زیرا هم چربی تخم مرغ ldl یا كلسترول از بین می رود و هم ضدتصلب شرائین است .


پخش فیلم در سایت شما

<iframe width="580px"  height="456px" style="border:0px;overflow: hidden;" src="https://dl.tmr7.com/TMR/Ziaei/MS%20treatment.mp4?w=640&h=360"></iframe>

 

   درمان لرزش دست / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   درمان آلزایمر / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   درمان نقرس / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   درمان گرفتگی بینی / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   درمان بیماریهای معده / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   درمان سرفه کودکان / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

 

   پیشگیری و درمان سرطان با طب سنتی / آیت الله دکتر سید حسن ضیایی

میهمان
پاسخ 23 دی 1396 16:39 محمد طباطبایی
سلام
بیماری سختی هستش
خدا نصیب کسی نکند

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود